شرایط و مقررات فروش

خرید آثار از فروشگاه آنلاین آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی, به منزله موافقت و پذیرش شرایط زیر است

تضمين امنيت خريد تابلو نقاشی

فروش آثار نقاشی سایت آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی، از طريق سيستم امن پرداخت آنلاين بانكی صورت ميگيرد. نرم افزار فروش آنلاين بانكهای فوق دارای بهترين سيستم براي امنيت تبادلات مالي موجود در بازار مالی ميباشد. سيستم نرم افزاري این بانکها اطلاعات شخصي شما (شامل شماره كارت اعتباري، نام و آدرس تان) را رمزگذاري نموده، لذا در حين انتقال و تبادل از طريق اينترنت قابل بازخواني نخواهد بود. هرگونه خطا و انجام عملیات ناموفق و همچنین واریز نشدن به حساب گالری هنری برگ, از طریق مرکز خدمات اینترنتی این بانکها قابل پیگیری است.

همچنین نماد اعتماد الکترونیکی نشان دهنده پایبند بودن فروشگاه آنلاین آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی، به قوانین و مقررات تجارت الکترونیک مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت ذر ضمینه کسب و کار اینترنتی میباشد.

قیمت, توضیحات و موجود بودن اثر نقاشی

- قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.
- قیمتها بدون هیچگونه اعلام قبلی میتوانند تغییر نمایند و همچنین یک اثر ممکن است در هنگام خرید بنا به دلایلی موجود نباشد.
- در صورت موجود نبودن اثر, از سوی مدیریت وب سایت آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی با شما تماس گرفته خواهد شد, و شما میتوانید بین عودت وجه و یا انتخاب یک اثر دیگر, تصمیم گیری نمایید. البته تمام سعی ما بر این است که اطلاعات سایت را به روز نگهداریم و آثاری را عرضه نماییم که قابلیت فروش داشته, و موجود باشند.
- با اینکه تمام سعی

آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی

همواره این است که بهترین کیفیت را جهت نمایش آثار ارائه نماییم, ولی ممکن است به علت محدودیت رنگ در کامپیوترها و همچنین تکنولژی اینترنت آثار و رنگها جلوه واقعی خود را نداشته باشند, همچنین, میتواند بین یک مانیتور با مانیتور دیگری متفاوت باشند.
- سفارشات صورت گرفته از نظر فروشگاه اینترنتی آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی مورد تایید است. ضمن اینکه

آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی در مشهد

این حق را برای خود محفوظ میدارد که سفارش خرید را باطل نموده و کل مبلغ دریافتی را به سفارش دهنده عودت دهد.

سفارش اثر

چنانچه بازدید کننده ای بخواهد سفارش خلق اثر نماید, مبلغ دریافتی، از سوی مدیریت

فروشگاه اینترنتی آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی

اعلام خواهد شد.

البته مبلغ اعلامی به موضوع, تکنیک, ابعاد, مدت زمان صرف وقت و نیز قاب خواهد داشت.

برای تایید سفارش، واریز 40 درصد از مبلغ توافق شده الزامی خواهد بود. و مابقی مبلغ نیز, پس از تکمل سفارش و قبل از ارسال دریافت میگردد.ارسال به تمامي شهرهاي داخل كشور


- هزينه ارسال اثر نقاشی بر عهده خريدار ميباشد.

- آثار نقاشي خريداري شده توسط شركتهاي پستي سريع، كه با كيفيت ترين خدمات پستي را در كوتاه ترين زمان ممكن انجام ميدهند، ارسال ميگردد. شركتهاي فوق شامل سپیدبال، DHL , AREMEX , و غيره ميباشند.

- تمام آثار نقاشي خريداري شده بصورت دستي و مستحكم بسته بندي، و با رعايت تدابير محتاطانه ارسال ميگردد. بنابراين، اطمينان داشته باشيد كه آثار نقاشي خريداري شده شما بدون هيچگونه آسيب ديدگي، تحت شرايط ويژه اي ارسال و به دست شما خواهد رسید.