ارکیده کاتلیا و سه پرنده Hummingbird

ارکیده کاتلیا و سه پرنده Hummingbird

ارکیده کاتلیا و سه پرنده Hummingbirds


Cattleya Orchid and Three Hummingbirds

  • نقاش:  Martin Johnson Heade
  • تاریخ :  1871
  • سبک: رومانتی سیسم
  • ژانر: نقاشی گل
  • مدیا: رنگ روغن، بر روی چوب
  • محل نگهداری: گالری ملی هنر ، واشنگتن، آمریکا
  • ابعاد: 34.8 * 45.6 سانتیمتر

 

گیاه Cattleya Orchid و سه پرنده Hummingbirds ، یک نقاشی بر روی پانل چوب ماهون توسط مارتین جانسون هید است که توسط گالری ملی هنر در سال 1982 به نمایش گذاشته شد. شاید با آثار چارلز داروین و کلیسای فردریک ادوین، هیده در دهه 1860 قصد داشت یک کتاب لوکس از برندگان پرتغالی بریزیلی مناطق گرمسیری تهیه کند، وی به همین منظور مجموعه ای از 40 عکس کوچک به نام The Gems of Brazil ایجاد کرد. با اینکه این پروژه رها شد، اما هید علاقه خود را به پرندگان کوچک حفظ کرد و همچنان در ترکیب با ارکیده ها و پس زمینه های جنگل در طول دهه 1870 به نقاشی آنها ادامه داد.
NGA این اثر را بدین صورت شرح می دهد:
گلسنگها شاخه های مرده را پوشانده است؛ ساقه ها از درختان آویزانند و یک غول آبی خاکستری جنگل های دور را پوشانده است. ارکید صورتی پر زرق و برق با ساقه های سبز روشن و غلاف های درهم پیچیده در پیش زمینه چپ غالب است." در سمت راست، دو آمیتیست سبز و صورتی برزیل بالای یک لانه، در حالی که یک پرنده Sappho دم بلند قرمز مایل به قهوهای در نزدیکی آنها میچرخد، شناورند. گرد آورنده و مترجم:
سید سلمان زیدی
(به سفارش آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی)

آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام، آموزشگاه نقاشی نعیمی ثانی، آموزشگاه نقاشی، کلاس نقاشی، رنگ روغن

اینستاگرام

گیاه Cattleya Orchid و سه پرنده Hummingbirds ، یک نقاشی بر روی پانل چوب ماهون توسط مارتین جانسون هید است که توسط گالری ملی هنر در سال 1982 به نمایش گذاشته شد. شاید با آثار چارلز داروین و کلیسای فردریک ادوین، هیده در دهه 1860 قصد داشت یک کتاب لوکس از برندگان پرتغالی بریزیلی مناطق گرمسیری تهیه کند

دیدگاه ها بسته شده است